Nadechněte se, vydechněte, nechte myšlenky volně plynout a dopřejte si masáž

Masáže
Masáže

Čas i péče o sebe jsou klíčem životní rovnováhy a pocitu štěstí. Naše aromaterapeutická olejová masáž harmonizuje tělo i mysl. Éterické oleje jsou vybrány na míru podle psychického i fyzického rozpoložení hosta.

Používáme masážní bio oleje. Jsou vyvinuté pro různé typy pleti jako například pleť se sklonem k ekzémům,akné, lupenkám či se sklonem k celulitidě. S obsahem velkého množství bylin a vzácných olejů.

Masážní bylinné měšce

Ručně vyráběné bylinné měšce vyrábíme ze čtyř druhů bylin, které jsou balené ve 100% bavlněném plátně. Bylinný měšec obsahuje řebříček, břízu, zlatobýl a řepík.

Veškeré byliny jsou v bio kvalitě.

Léčivá a detoxikační síla vybraných českých bylin zajišťuje uvolnění a relaxaci s krásnou vůní bylin, které se doplňují svými účinky a vůní. Masážní měšce se nahřáté přikládají na tělo a v kombinaci s tlakovou masáží zaručí infuzi léčivých bylinných extraktů do pokožky.

Vhodné na problematické typy pleti, ideální na prohřátí zatuhlých svalů.

Byliny v měšcích mají detoxikační účinky.
Masáž 60 min – 1 745 Kč


Detoxikační masážní olej

100% přírodní masážní olej s obsahem vzácných bio olejů a ručně vyráběných bio bylinných extraktů. Obsahuje například konopný olej, avokádový olej, řepík, ostropestřec, jalovec a další látky.

Je velmi vhodný na problematický typ kůže se sklony k dermatitidám a akné. Kombinace jednotlivých látek podporuje detoxikaci organismu a rychlejší regeneraci pokožky. Pomáhá vylučovat toxiny z těla, harmonizuje stav kožních buněk a působí jako prevence celulitidy. Detoxikační masážní olej Klara Rott má svěží lesní vůni jalovce a eukalyptu.

Pomáhá k uvolnění svalového napětí.

Vhodný na problematické typy kůže se sklony k dermatitidám a akné má čisticí účinky pro pokožku.

Podporuje detoxikaci organismu.

Pomáhá vylučovat toxiny z těla.
Veškeré látky jsou v bio kvalitě.
Masáž 60 min – 1 345 Kč

Vyživující masážní olej

100% přírodní masážní olej s obsahem vzácných bio olejů a ručně vyráběných bio bylinných extraktů. Obsahuje například meruňkový olej, chia olej, arganový olej, ibišek, rakytník, geranium a další látky.

Hluboce vyživující olej pro pokožku. Uzamyká v pleti vlhkost, zanechává ji krásně vláčnou a vyživenou. Přispívá k celkové relaxaci a regeneraci organismu. Osvěžující vůně gerania, cedru a pomeranče přispívá k harmonizaci a vyrovnání smyslů.

Vhodný především pro normální a zralou pleť hluboce vyživující pro pokožku.

Přispívá k celkové relaxaci a regeneraci organismu, uzamyká v pleti vlhkost.

Veškeré látky jsou v bio kvalitě.
Masáž 60 min – 1 345 Kč

Prohřívací masážní olej

100% přírodní masážní olej s obsahem vzácných bio olejů a ručně vyráběných bio bylinných extraktů. Obsahuje například mandlový olej, sezamový olej, šípkový olej, skořici a další látky.

Veškeré látky jsou v bio kvalitě.

Kombinace jednotlivých látek podporuje prohřátí celého organismu a stimuluje lepší prokrvení těla. Pomáhá při svalovém napětí, revmatismu a celulitidě. Má zjemňující účinky na pokožku a pomáhá uzamykat vlhkost v pleti. Teplá vůně skořice a pomeranče působí pozitivně na psychiku.

Není vhodný v těhotenství.

Podporuje prohřátí celého organismu.

Stimuluje lepší prokrvení těla.

Pomáhá při svalovém napětí, revmatismu a celulitidě, pomáhá uzamykat vlhkost v pleti.
Masáž 60 min – 1 345 Kč

Zklidňující masážní olej

100% přírodní masážní olej s obsahem vzácných bio olejů a ručně vyráběných bio bylinných extraktů. Obsahuje například makový olej, pupalkový olej, světlicový olej, levanduli, litseu cubebu, rozmarýn a další látky.

Veškeré látky jsou v bio kvalitě.

Má zklidňující a harmonizační účinky. Přispívá k uvolnění těla a mysli. Ideální ke snížení svalové i psychické zátěže. Vhodný i na citlivou pokožku. Jemná vůně levandule v kombinaci s osvěžující citrusovou vůní navozují pocit okamžitého uvolnění.

Vhodný na citlivou pokožku.

Má zklidňující a harmonizační účinky. Je ideální ke snížení svalové i psychické zátěže, zklidňuje podrážděnou pokožku.
Masáž 60 min – 1 345 Kč

Masážní svíčka

100% přírodní masážní svíčka s obsahem vzácných bio olejů a ručně vyráběných bio bylinných extraktů. Obsahuje například bambucké máslo, baobabový olej, kakové máslo, kokosový olej, citron, vitamín E a další látky.

Má prohřívací a regenerační účinky. Pokožku do hloubky vyživuje a zjemňuje. Opojná vůně kokosu a citrusů umocňuje relaxační zážitek.

Ideální pro vysušené typy pleti. Zanechává pleť vyživenou. Vhodný i na citlivé typy pleti, prohřívá tělo do hloubky. 

Je velmi vhodný pro suché typy pleti.

Veškeré látky jsou v bio kvalitě.
Masáž 60 min – 1 659 Kč

Newsletter

Nenechte si už nic ujít